سه ستون موفقیت برای کار در مشاغل خانگی آنهاc

به دنبال آن برو. یک آژانس دیجیتالی باتجربه و دارای ذهنی بدون هنر 5 (یا حتی 10) ستاره به مشاغل بازاریابی فرد اضافه می کند. اگر تنها تجارت خود (محصولات خود را همراه با خدمات) از طریق کانال های رسانه آنلاین انجام دهید ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. با این حال ، مهمتر این است که یک آژانس دیجیتال با استعداد خلاقیت ایجاد کنید که می تواند حضور آنلاین ضروری را برای شخص ایجاد کند. برای وب سایت آنلاین یا سازمان تجارت شما. اما ، شما لازم نیست نگران باشید. کافی است نکات / مراحل زیر را ذکر کنید ، ممکن است یک ایده تقریبی از روش های به دست آوردن آژانس دیجیتال مناسب برای هزینه باشد.

الف) تحقیقات بسیار کمی را با یک آژانس بازاریابی دیجیتال آغاز کنید: این ژانس دیجیتال مارکتینگ  روزها یک گزینه سریع داشته باشید. از افراد حلقه خود بپرسید شبکه. حرف من این است ، “شروع به انجام تمام تمرینات گرم کردن خود کنید”. این مرحله به تنهایی یک ایده تقریبی از چگونگی حرکت به جلو در جستجوی شما به شما ارائه می دهد.

این دلیل آن است که آمازون می تواند در اینترنت پیشرو باشد در حالی که بارنز و نوبل شماره 2 است. اگر آمازون برای ساخت یک فروشگاه خرده فروشی در هر مرکز خرید در آمریکا برود ، چه می شود؟ آنها شکست خواهند خورد. یک مارک مبتنی بر اینترنت بیش از آنکه یک برند جهانی بتواند یک برند اینترنتی را تقسیم بندی کند ، دیگر نمی تواند با یک مارک جهانی رقابت کند. سربار فقط شرکت سایبری را از تولید تجارت تبلیغات تبلیغاتی تبلیغاتی بیرون می کشاند.

با استفاده از مطالب خوب و تمیز خوب ، می توانید با یک هدف ترافیکی طولانی مدت بیشتر بسازید. این فقط به ایجاد ترافیک کریسمس برای امسال کمک نمی کند ، مقالات شما نمایه می شوند و ممکن است برای بازدیدها ترافیک باشد.

در عوض ، اگر روی محصولات خصوصی خود تمرکز کنید (و من تصور می کنم این محصولات منحصر به فرد و عالی هستند که نیاز زیادی را برآورده می کنند) ، رقابت بسیار کمی دارید.

هنگام تغذیه چمن به حیوان خانگی خود ، آن را به قطعات کوچک خرد یا خرد کنید ، یا مقدار کمی را در مخلوط کن یا غذاساز با مدیر اینستاگرام قرار دهید. به طور خاص گربه یا سگ شما چمن را می پذیرد ، فقط بخشی از یک قاشق چای خوری را تغذیه کنید. مقدار آن را به تدریج به یک قاشق غذاخوری در هر 50 پوند افزایش دهید. از وزن بدن

اگر ضروری است که فکر می کنید رنگ فقط این جمله را کامل می کند ، “قرمز به معنای —- و سبز به معنای” است – حتی کودک می داند که قرمز به معنای توقف و سبز به معنای رفتن است. اگر چنین ایده های ساده ای از هر فرهنگ یا بازار معینی استفاده می کنند ، برای شکل گرافیکی وب سایت ، بروشور یا تولید برخی از این اطلاعات می تواند به چه معنا باشد.

اینها برای شما بسیار ساده است تا هزینه های خود را کاهش دهید گزینه گزینه Postcard Mailing Campaign. هیچ دلیلی برای جلوگیری از بازاریابی وجود ندارد. شما همیشه به بازار احتیاج دارید ، مخصوصاً وقتی شرایط سخت است. این سرمایه گذاری ممکن است شما را در مقابل رقابت نگه دارد و هنگام غرق شدن ، سر خود را بالاتر از آب نگه دارد.

سه ستون موفقیت برای کار در مشاغل خانگی آنهاc
Scroll to top